Jump to Navigation

Login / Register

DZR bike shoes for street and bike polo Velolocuma bicycles

Warsaw bike polo blog

Published Monday, June 27, 2016 - 6:55am at Polish Bike Polo Association

Sok noni to napój pochodzący z Polinezji, wytwarzany z owoców noni, które są tutaj cenione od wieków. W ostatnich latach sok noni stał się popularny także w innych częściach świata, ze względu na odkrycia naukowe, które potwierdziły jego wyjątkowe właściwości. Sok noni zawiera cenne dla zdrowia witaminy i składniki mineralne, a także aminokwasy egzogenne oraz antyoksydnatny. Napój wykazuje właściwości przeciwbakteryjne i przeciwgrzybiczne. Sok z noni ma także działanie przeciwbólowe. Wspomaga pracę układu krążenia i serca oraz redukuje ryzyko rozwoju miażdżycy.

Published Friday, June 17, 2016 - 7:25am at Polish Bike Polo Association

Wśród składników w postaci mikroelementów, które są ważne dla naszego organizmu znajduje się między innymi Wapń. Jego odpowiednia ilość jest ważna dla pracy naszego organizmu, dlatego trzeba starać się o to, by nie pojawiały się niedobory tego pierwiastka. Jest to pierwiastek, który w dużej mierze odpowiada za to, że mamy silne kości i zęby, nasza krew ma odpowiednia krzepliwość. Poza tym poprawia siłę mięśni i ich sprawność,
funkcjonowanie układu nerwowego a także może działać na nasz nastrój.

Published Thursday, June 16, 2016 - 5:34am at Polish Bike Polo Association

Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start blogging!

Published Tuesday, May 10, 2016 - 7:24am at Polish Bike Polo Association

Problemy z alergiami stają się coraz częściej spotykane i wyraźnie możemy zauważyć, że jest wiele osób, które z tym problemem nie mogą sobie poradzić. Alergia przez wielu uważana jest za chorobę naszych czasów, gdyż już ponad 40% ludzi musi się zmagać z jej objawami. Jest to rzeczywiście liczba ogromna, która może rzeczywiście napawać niepokojem. Powinniśmy przede wszystkim pamiętać o tym, że alergię są różne i niektóre nie są tak bardzo odczuwalne i nie stanowią aż tak wielkiego problemu.

Published Wednesday, April 6, 2016 - 7:23am at Polish Bike Polo Association

Nasza wiedza odnosząca się do nadciśnienia tętniczego ciągle jeszcze nie jest dostateczna, rośnie jednak świadomość tego, z jak groźną chorobą mamy do czynienia. Coraz częściej pada więc pytanie nie o to, czy nadciśnieniem rzeczywiście należy się przejmować, ale o to, czym obniżyć ciśnienie jeszcze zanim jego wysoki poziom doprowadzi do nieodwracalnych zmian w funkcjonowaniu serca, nerek lub mózgu. Na szczęście, nie jest to pytanie, które miałoby pozostać bez odpowiedzi.

Published Thursday, March 24, 2016 - 7:23am at Polish Bike Polo Association

Witamina C jest jedną z najważniejszych w naszym organizmie i odpowiada za szereg potrzebnych funkcji, znana również, jako kwas askorbinowy. Witamina ta pełni znaczącą rolę w syntezie kolagenu, ma działanie antyoksydacyjne i pomoże Ci się obronić przed nowotworami.
Przyjmuje się, że jeśli prawidłowo się odżywiasz i masz zbilansowaną dietę, to zaspokajasz dzienne zapotrzebowanie na nią. Niemniej jednak warto podkreślić, że jeśli przyjmujesz witaminę C w postaci preparatów, to możesz ją przedawkować, co prowadzi do dość poważnych powikłań i konsekwencji.

Published Tuesday, June 25, 2013 - 3:33am at Polish Bike Polo Association

100_6107
Wiedeń. Przepiękny Wiedeń!
Powyższa fotografia mówi wszystko sama za siebie. Super miasto, piękna pogoda, boisko z bandami oraz super Bike Polo.
Na ten turniej do Wiednia  ”Vienna RADhaus polo masters” wyjechało czterech polskich graczy.

Published Wednesday, May 29, 2013 - 3:38am at Polish Bike Polo Association

“ALL Teams (except the last 5 on the waiting list) registered within the first 10 seconds!”

Published Tuesday, May 21, 2013 - 10:54am at Polish Bike Polo Association

W sobotę na torze Łyżwiarskim Stegny wyłoniliśmy trzy najlepsze drużyny które zagrają w turnieju finałowym na Mistrzostwach Europy w Bike Polo w Krakowie.

Published Monday, May 6, 2013 - 7:34am at Polish Bike Polo Association

Jesteśmy ogromnie dumni, że Polska może po raz pierwszy organizować tak prestiżowe zawody jakimi są Mistrzostwa Europy w Hardcourt Bike Polo. Ten trzy dniowy turniej odbędzie się już za niecałe dwa miesiące, pod koniec czerwca w Krakowie (Bike Polo Club Kraków). W walce o tytuł mistrza europy wezmą udział TYLKO 60 drużyny ze starego kontynentu. O wygraną jest cieżko!

Published Monday, May 6, 2013 - 7:34am at Polish Bike Polo Association

Jesteśmy ogromnie dumni, że Polska może po raz pierwszy organizować tak prestiżowe zawody jakimi są Mistrzostwa Europy w Hardcourt Bike Polo. Ten trzy dniowy turniej odbędzie się już za niecałe dwa miesiące, pod koniec czerwca w Krakowie (Bike Polo Club Kraków). W walce o tytuł mistrza europy wezmą udział TYLKO 60 drużyny ze starego kontynentu. O wygraną jest cieżko!